Precisie bij het uitbenen

Samura MO-V Stonewash Uitbeenmes

SKU: SM-0063 EAN: 4751029320445

  • Klanten beoordelen Kolenboertje met een 9,3/10
  • Op werkdagen voor 15:00 besteld = dezelfde dag verzonden*
  • Altijd 14 dagen bedenktijd
  • Makkelijk (online) achteraf betalen

40,95

Dit product is momenteel uitverkocht.

Accessoires serie onderscheid zich

Precisiewerk wordt een plezier met het Samura MO-V Stonewash uitbeenmes. Dit vlijmscherpe mes is de perfecte partner voor iedere grillmaster die zijn ingrediënten met respect behandelt, of je nu vlees uitbeent, zenen verwijdert of vis fileert.

Het lemmet is gesmeed uit hoogwaardig AUS-8 Japans staal, wat zorgt voor een langdurige scherpte en duurzaamheid. De stoere ‘stonewash’ afwerking is niet alleen voor de looks; het zorgt er ook voor dat ingrediënten minder aan het mes plakken. Dankzij het ergonomische G-10 handvat ligt het Samura MO-V Stonewash uitbeenmes stevig en comfortabel in de hand, waardoor je maximale controle hebt. Dit is essentieel voor het fijne werk. Vertrouw op de kwaliteit van dit mes voor elke voorbereiding. Het Samura MO-V Stonewash uitbeenmes is een onmisbare tool in de keuken van elke serieuze kok. Barbecueën begint met de juiste voorbereiding, en daar helpt dit Samura MO-V Stonewash uitbeenmes je perfect bij.

  • Het product liever eerst bekijken? Kom langs in de showroom
  • Persoonlijk advies van onze grillmasters
  • Al jarenlang hét adres voor BBQ-liefhebbers

Persoonlijk advies van onze grillmasters?

Kom langs bij ons in de showroom!

Technische specificaties

Afwerking
Stonewash (anti-plak en krasbestendig)
Gebruiksgemak
Ergonomisch handvat voor stevige grip
Onderhoud
Aanbevolen om met de hand af te wassen
Duurzaamheid
Hoogwaardige materialen voor een lange levensduur
Materiaal lemmet
AUS-8 Japans RVS
Hardheid staal
58-59 HRC
Materiaal handvat
G-10 composiet
Lengte lemmet
16,2 cm
SKU
SM-0063
EAN
4751029320445

Veelgestelde vragen

Nee, we raden sterk aan om het mes direct na gebruik met de hand te wassen en goed af te drogen. Zo behoudt het lemmet zijn scherpte en voorkom je beschadigingen.

De stonewash afwerking geeft het mes niet alleen een stoere, matte look, maar maakt het oppervlak ook iets ruwer. Hierdoor blijven ingrediënten minder plakken en zijn kleine krasjes door gebruik minder zichtbaar.

Je kunt het mes scherp houden met een aanzetstaal of een messenslijper die geschikt is voor Japanse messen. Regelmatig onderhoud zorgt voor de beste prestaties.

G-10 is een zeer sterk composietmateriaal gemaakt van glasvezel en epoxyhars. Het is vochtbestendig, licht van gewicht en biedt een uitstekende grip, zelfs als het nat is.

Wat onze klanten zeggen

9,3/10 uit 1099 reviews
Super leuke workshop gehad. De grillmaster legt goed uit en doet op een leuke ongedwongen manier. Daarnaast heerlijk gegeten.
Evers 10 juli 2025
Ligt er aan wat je zoekt. Ik heb meer als gezellig samen koken ervaren. Ik had gehoopt iets er van te leren. Bewust gekozen voor Vermeer ( alleen met zout&peper ) je gerechten klaar te maken. Nu werde...
Hartgerink 1 oktober 2025
Het is leuk, gezellig, leerzaam en vooral erg lekker!
van de Laak 16 juli 2021
Florijn 9 oktober 2021
Gewoon goed, gezellig en nuttig zonder poes-pas maar met Passie!
van Buren 14 mei 2025
Snel geleverd, goed verpakt
Bikker 12 oktober 2021
Bbq besteld bij Kolenboertje en ben hier erg tevreden over, netjes geleverd, vriendelijke mensen en hele goede service!!!
Groeneveld 31 maart 2025
Fijne zaak en vriendelijk, behulpzaam personeel. Prettige ervaringen in zowel de koop van BBQ en accessoires, vlees etc. Workshop was leerzaam, leuk, gezellig en vooral lekker!
Broek 8 januari 2025
Mooie locatie, gezelligheid, drankjes in arrangement, goede uitleg, lekkere gerechten!
Brouwer 30 juni 2025
Meijer 19 december 2021
Fantastische ervaring, ik ga nooit weer op de oude manier barbecueën!
Maassen 6 september 2021
Aardige mensen goede uitleg en je moet zelf aan het werk
Snippe 27 juli 2021