Vorm van het mes zorgt voor comfort en optimale controle tijdens het snijden

Samura Damascus 67 Santokumes 18 cm

SKU: SD67-0094M EAN: 4751029322470

  • Klanten beoordelen Kolenboertje met een 9,3/10
  • Op werkdagen voor 15:00 besteld = dezelfde dag verzonden*
  • Altijd 14 dagen bedenktijd
  • Makkelijk (online) achteraf betalen

84,-

1 op voorraad

Accessoires serie onderscheid zich

Snijden wordt een kunst met het Samura Damascus 67 Santokumes. Dit Japanse keukenmes is een absolute allrounder, perfect voor het snijden van vlees, vis en groenten met ultieme precisie. Het lemmet is vervaardigd uit 67 lagen damaststaal met een kern van hard VG-10 staal, wat zorgt voor een ongekende en langdurige scherpte.

Dankzij de perfecte balans en het ergonomische G-10 handvat ligt dit mes comfortabel en stevig in de hand, waardoor je moeiteloos kunt werken. Of je nu flinterdunne plakjes voor op de grill snijdt of groenten in blokjes hakt, dit Samura Damascus 67 Santokumes is je beste vriend in de (buiten)keuken. Het vakmanschap en het prachtige patroon maken dit mes niet alleen een stuk gereedschap, maar ook een pronkstuk. Voor de serieuze grillmaster die waarde hecht aan kwaliteit, is de Samura Damascus 67 Santokumes een investering waar je jarenlang plezier van hebt. Ervaar zelf de controle en het snijplezier van een authentiek Samura Damascus 67 Santokumes.

  • Het product liever eerst bekijken? Kom langs in de showroom
  • Persoonlijk advies van onze grillmasters
  • Al jarenlang hét adres voor BBQ-liefhebbers

Persoonlijk advies van onze grillmasters?

Kom langs bij ons in de showroom!

Technische specificaties

Gebruiksgemak
Perfect gebalanceerd voor optimale controle
Slijtvastheid
Zeer hoog scherptebehoud
Design
Uniek en elegant damastpatroon
Onderhoud
Aanbevolen om met de hand te wassen
Lemmetlengte
180 mm
Materiaal lemmet
67-laags damaststaal (VG-10 kern)
Hardheid staal
61 HRC
Materiaal handgreep
G-10 composiet
SKU
SD67-0094M
EAN
4751029322470

Veelgestelde vragen

Een santoku is van Japanse oorsprong, vaak lichter en heeft een plattere snede dan een Europees koksmes. Dit maakt het ideaal voor precieze snij-, hak- en dobbelsteentaken.

Was het mes direct na gebruik met de hand en droog het meteen goed af. Gebruik nooit een vaatwasser, dit kan het staal en het handvat beschadigen. Slijp het mes regelmatig om de scherpte te behouden.

Ja, het handvat is symmetrisch ontworpen en het lemmet is dubbelzijdig geslepen, waardoor het mes perfect is voor zowel links- als rechtshandig gebruik.

Damaststaal combineert een extreem harde kern voor een vlijmscherpe snede met zachtere, beschermende buitenlagen. Dit zorgt voor een duurzaam, veerkrachtig en uniek ogend mes.

Wat onze klanten zeggen

9,3/10 uit 1106 reviews
Leuke originele gerechten, hoge kwaliteit vlees en vis, gezellig vakkundig personeel. Nieuwe dingen geleerd. Top avond! Voor herhaling vatbaar.
Rutger 27 september 2025
Nette service en vriendelijke mensen
Evers 14 april 2025
Snel geleverd, goed verpakt
Bikker 12 oktober 2021
van der Reijken 6 oktober 2021
Gezellig… lekker gegeten… en ook nog wat opgestoken …..bijgerechten… kruiden ..etc
Nieuwenhuis 4 oktober 2025
Gekocht voor de service, en de workshop.
Groot 22 mei 2025
Goede communicatie. Snelle levering.
Kroon 18 december 2021
Super uitleg gehad, ondanks dat ik de BBQ ergens anders door een actie goedkoper kon kopen hebben we toch gekozen door het goede advies om de bastard bij Kolenboertje te kopen. Geen spijt van 👍
Nijkamp 16 mei 2025
Aardige mensen goede uitleg en je moet zelf aan het werk
Snippe 27 juli 2021
Had bij mijn voorgaande bestelling scheuren in de aangeleverde zak. Deze zak werd kosteloos vervangen op eigen initiatief van Kolenboertje. Klant tevredenheid staat hoog in het vaandel daar! Erg conte...
Hommel 21 oktober 2021
Netjes en overzichtelijk
Holierhoek 14 december 2021
Zakken waren netjes verpakt in doos,alleen jammer dat 1 zak vol met scheuren zat.
Hommel 19 oktober 2021
Samura Damascus 67 Santokumes 18 cm

Samura Damascus 67 Santokumes 18 cm

84,-