Smoking chunks Pitmaster Red Wine

SKU: KB000018 EAN: 8719326926612

  • Klanten beoordelen Kolenboertje met een 9,3/10
  • Op werkdagen voor 15:00 besteld = dezelfde dag verzonden*
  • Altijd 14 dagen bedenktijd
  • Makkelijk (online) achteraf betalen

10,-

Dit product is momenteel uitverkocht.

Accessoires serie onderscheid zich

Geef je barbecuegerechten een unieke, diepe smaakdimensie met de Pitmaster smoking chunks red wine. Deze robuuste blokken rookhout zijn gemaakt van authentieke Franse eikenhouten wijnvaten waarin rode wijn heeft gerijpt. De chunks geven een rijke, fruitige rooksmaak af die perfect samengaat met stevige vleessoorten. Het gebruik van smoking chunks red wine is de ideale manier om je low & slow sessies naar een hoger niveau te tillen.

Barbecueën draait om smaak en beleving, en dat is precies wat deze chunks toevoegen. Leg simpelweg een paar blokjes tussen je gloeiende kolen en laat de magie gebeuren. De langzame en constante rookontwikkeling zorgt ervoor dat de smaak diep in je gerecht trekt. Maak van je volgende BBQ-sessie een culinair avontuur met de authentieke smaak van smoking chunks red wine. Voor de echte liefhebber die zoekt naar een verfijnde rooksmaak, zijn deze smoking chunks red wine een onmisbare toevoeging aan je collectie.

  • Het product liever eerst bekijken? Kom langs in de showroom
  • Persoonlijk advies van onze grillmasters
  • Al jarenlang hét adres voor BBQ-liefhebbers

Persoonlijk advies van onze grillmasters?

Kom langs bij ons in de showroom!

Technische specificaties

Smaakprofiel
Rijk, diep, zoet en fruitig
Rookintensiteit
Gemiddeld tot sterk
Geschikt voor
Rundvlees, varkensvlees, lam en wild
Gebruik
Ideaal voor low & slow koken
Houtsoort
Frans eikenhout
Herkomst
Gebruikte rode wijnvaten
Inhoud
1,5 kg
Type rookhout
Chunks (blokken)
SKU
KB000018
EAN
8719326926612

Veelgestelde vragen

Nee, dat is niet nodig en zelfs af te raden. Leg de droge chunks direct tussen de gloeiende kolen voor een langzame, pure en constante rookafgifte.

Ze passen perfect bij stevige vleessoorten zoals brisket, pulled pork, lamsbout en wild. De rijke smaak complementeert het vlees zonder te overheersen.

Begin met 2 tot 3 chunks, verspreid over de kolen. Dit is doorgaans voldoende voor een rooksessie van enkele uren. Je kunt naar smaak meer toevoegen.

Chunks zijn grotere blokken hout die langzaam en langdurig roken, ideaal voor low & slow. Snippers (chips) zijn kleiner, ontbranden sneller en geven een korte, intense rook, wat ze geschikt maakt voor snellere grillsessies.

Wat onze klanten zeggen

9,3/10 uit 1099 reviews
Eggink 19 oktober 2025
Super leuke gezellige leerzame avond gehad niks op aan te merken
bouwman 5 januari 2025
We hebben een hele mooie en informatie avond gehad, Rene was onze grillmaster en hij had er een mooi verhaal bij en een hele goede uitleg. Rene bij deze, bedankt voor de mooie avond. Al met al een he...
ter Keurst 13 juli 2025
Een leerzame cursus in een mooie setting en voldoende heerlijke producten. Bedankt en tot een volgende workshop
de Graaf 17 januari 2025
Cursus gevolgd van Martijn was super interessant en erg leerzaam goede ontvangst en veel geleerd 👍👍
Bierling 26 maart 2025
M. Van Spelt 2 januari 2025
Passie en beleving ten top! Mooie locatie en professioneel personeel.
Jacobs 18 mei 2021
Na een fantastische avond via pv ZGT te hebben gehad deze keer, wil ik jullie van het Kolenboertje bedanken dat het deze keer geweldig was, ondanks het koude weer...op 7 februari
Hoogboom 13 februari 2025
Erg fijne webshop en kwamen zelf met een oplossing toen een product niet meer beschikbaar was.
Van der Heijden 15 juni 2025
Gezellige workshop, en de grillmaster deed echt zijn best.
Goossens 30 november 2025
Hoewel het individueel gerechten maken hier niet de hoofdzaak is krijg je hier wel de tips en tricks van een grillmaster met onwijs verstand van zaken waar je echt iets mee kan
Groenewold 23 april 2025
Gezellig… lekker gegeten… en ook nog wat opgestoken …..bijgerechten… kruiden ..etc
Nieuwenhuis 4 oktober 2025