Kamado Joe Houtskoolmand

Classic Joe

SKU: KJ-MCC23 EAN: 811738021683

  • Klanten beoordelen Kolenboertje met een 9,3/10
  • Op werkdagen voor 15:00 besteld = dezelfde dag verzonden*
  • Altijd 14 dagen bedenktijd
  • Makkelijk (online) achteraf betalen

99,99

Dit product is momenteel uitverkocht.

Accessoires serie onderscheid zich

Je grillsessies optimaliseren begint met de juiste basis. De Kamado Joe houtskoolmand voor de Classic Joe is zo’n onmisbare accessoire. Deze mand, gemaakt van robuust roestvrij staal, verbetert niet alleen de luchtstroom voor een snellere start en een efficiëntere verbranding, maar maakt het opruimen ook een fluitje van een cent. Dankzij de meegeleverde verdeler creëer je eenvoudig twee temperatuurzones voor ultieme controle. Met de Kamado Joe houtskoolmand haal je meer uit elke sessie en wordt het onderhoud van je kamado een stuk eenvoudiger. Deze Kamado Joe houtskoolmand is ontworpen om je te helpen een betere grillmaster te worden door je meer controle en minder opruimwerk te geven. Kortom, de Kamado Joe houtskoolmand is een slimme investering voor je Classic Joe.

  • Het product liever eerst bekijken? Kom langs in de showroom
  • Persoonlijk advies van onze grillmasters
  • Al jarenlang hét adres voor BBQ-liefhebbers

Persoonlijk advies van onze grillmasters?

Kom langs bij ons in de showroom!

Technische specificaties

Luchtstroom
Geoptimaliseerd voor snellere ontsteking en stabiele temperatuur
Gebruiksgemak
Eenvoudig houtskoolresten en as verwijderen
Kookzones
Mogelijkheid voor directe en indirecte zones met verdeler
Efficiëntie
Zorgt voor een zuiniger verbruik van houtskool
Materiaal
Roestvrij staal (304)
Compatibiliteit
Kamado Joe Classic Joe I, II & III
Inclusief
Verdeler voor twee-zone-grillen
Afmetingen (LxBxH)
ca. 37 x 37 x 16 cm
SKU
KJ-MCC23
EAN
811738021683

Veelgestelde vragen

Deze mand verbetert de luchtcirculatie aanzienlijk, waardoor je kamado sneller op temperatuur is en de houtskool efficiënter brandt. Ook maakt het opruimen van as en overgebleven houtskool veel eenvoudiger.

Ja, deze mand is speciaal ontworpen en past perfect in alle Classic Joe modellen van Kamado Joe (Classic I, II en III).

Met de metalen verdeler kun je de houtskool aan één kant van de mand plaatsen. Hierdoor creëer je een directe zone (boven de kolen) en een indirecte zone, ideaal voor verschillende bereidingstechnieken tegelijk.

Na je grillsessie laat je de mand volledig afkoelen. Vervolgens til je hem eenvoudig uit de kamado en schud je de as eruit. De grotere, onverbrande stukken houtskool blijven achter en kun je direct hergebruiken.

Wat onze klanten zeggen

9,3/10 uit 1099 reviews
Mooie locatie, mooie spullen, leuke recepten en en zeer enthousiaste grillmaster.
Gort 27 april 2025
Snelle levering en het onderdeel op voorraad
Van der Maar 27 november 2021
Leuke ongedwongen sfeer
van Dijk 17 augustus 2025
Om de goeie service
Ten have 18 september 2021
Gezellige workshop, en de grillmaster deed echt zijn best.
Goossens 30 november 2025
Deskundige enthousiaste workshop
Van Panhuis 26 juli 2025
Kwaliteit, beleving, enthousiasme
van Dam 16 juli 2025
Een prachtige locatie, goed voorbereid, goed advies, lekker eten en drinken.
Natter 18 augustus 2025
altijd mooie goede workshops , prima uitleg , mooie producten , gezellig , gewoon perfect in orde , was niet de eerste keer , maar zeker ook niet de laatste keer.
blokhuis 22 maart 2025
Je wordt er fijn geholpen, en alles wordt duidelijk uit gelegd
Schipper 2 november 2021
Zeer mooie locatie met goede voorzieningen en heerlijke gerechten!
Zomers 18 april 2025
om de goede service
de Vries 26 december 2021